O nás

Navrhujeme, realizujeme a udržujeme Vaše zahrady, kdo jsme?

Jsme zahradní a truhlářská firma, která působí na trhu několik let, kde získala mnoho zkušeností v oboru. Nabízíme kompletní zahradnické a truhlářské práce od návrhu až po samotnou realizaci. Zahrady a truhlařina jsou naše práce, ale zároveň koníček, který nás baví a naplňuje. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s osobním přístupem, používáme kvalitní materiály a každou zahradu děláme, jako kdybychom ji dělali pro sebe. Budeme se těšit na spolupráci Vaše zahradní firma realizujemezahrady.cz.

Čas hraje roli

Čekat Vás nenecháme. Vše dokončíme, tak jak se dohodneme.

Realizace zahrad

Kvalita a Vaše spokojenost je u nás na prvním místě.

Údržba zahrad

Postaráme se Vám jednorázově či celoročně o Vaši zahradu.

Závlahové systémy

Naše zavlažovací systémy se postarají o každou část zahrady.

Naše poslední realizované zahrady

Realizace zahrady Křenice

Provedená realizace zahrady bez závlahového systému. Srovnání terénu a jeho následná modelace podle odsouhlaseného návrhu. Jílovitou půdu jsme vyměnili za kvalitní zeminu. Do záhonu dali netkanou textílii a položili neviditelné obrubníky, aby trávníkový koberec v budoucnu neprorůstal do záhonu a zahrada, tak měla ucelený tvar. Zasazené rostliny budou majitelům dělat radost po celý rok.

Realizace zahrady Kunratice

Hlavní cíl této rekonstrukce byla kompletní revitalizace trávníků a záhonů. Střih keřů dodal zahradě opětovný styl, odstranění plevele a zbytků kůry přidalo jen na kráse. Doplnili jsme opět neviditelné obrubníky, které budou po dalších několik let udržovat tvar záhonů. Poslední nejdůležitější část bylo položení travního koberce se sítí proti krtkům. Samozřejmě nechybělo vyhnojení koberce se zalitím.

Rekonstrukce zahrady Roztoky

Začalo se střihem keřů a odstraněním plevele včetně zbytku mulčovací kůry v celé zahradě. Jako je naším zvykem přidali jsme neviditelné obrubníky a zahradě tak vrátili tvar. Odstranili jsme zbytky travního porostu, půdu prokypřili a navezli kvalitní trávníkový substrát, na který jsme položili naše oblíbené kvalitní travní koberce se sítí proti krtkům. Poslední vyhnojení a zalití koberce je jen tečkou celé rekonstrukce.

Proč svěřit realizaci Vaší zahrady právě nám?

300

Celkem realizovaných zahrad

100

Rekonstruovaných zahrad

900

Provedených udržeb zahrad

20

Pravidelně udržovaných zahrad

Recenze našich spokojených zákazníků

Firma dodržela vše na čem jsme se dohodli, vřele doporučuji
Nechali jsme si dělat celou zahradu na klíč s tím, že jsme jim řekli co se nám líbí za barvy kytek. Nelitujeme ničeho, zahrada předčila očekávání.
Přijeli v pěti lidech na čištění pozemku, po odjezdu po sobě uklizeno a práce odvedena na 100%.

Jsme ta nejlepší volba pro realizaci a údržbu Vaší zahrady!

Kontaktujte Nás pro více informací

realizujeme zahrady logo
Telefon
Ing. Adam Zrůst

+420 728 383 179

Adresa
Červeňanského 1437/17 Praha 13 Stodůlky