Návrh a projekce zahrad

Návrh a projekce zahrad

Naším cílem je vytvořit jedinečnou a krásnou zahradu, která bude plnit Vaše očekávání, sny a představy. Dokážeme proměnit papírový nákres v realitu.

Hlavní částí před samotnou realizací zahrady je zpracování jeho návrhu.

 

JAK PROBÍHÁ NÁVŠTĚVA ZAHRADNÍHO ARCHITEKTA?

V prvé řadě se zahradní architekt s klientem schází na dané budoucí zahradě po sjednané schůzce vždy včas a bez posouvaní termínu, na první konzultaci, která je zcela zdarma, abychom se dozvěděli, co od zahrady klient očekává,  jak bude zahradu využívat, a především to co se mu líbí a rád by v zahradě chtěl. Po vyslechnutí Vašich představ Vám vždy zahradní architekt sdělí svůj odborný názor a řekne takzvané ,,pro a proti.“.

Po této konzultaci zahradní architekt vypracuje návrh zahrady včetně osazovacího plánu a připraví nákladový rozpočet, aby klient věděl celkovou cenu  realizace zahrady ještě předtím než se poprvé do zahrady pustíme. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s pečlivostí.

 

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS ?

 Jsme zkušení odborníci a díky naším návrhům jsme potěšili už tisíce klientů. Zahradní architekti u nás mají mnohaleté zkušenosti v navrhování zahrad, vždy se dokáží vcítit do každého klienta a přeměnit Vaše sny v realitu.

Po dobu celého návrhu zahrady jste nám na blízku a náš zahradní architekt je s Vámi úzce spojen, aby měnil Vaše nesrovnalosti, nebo něco pokud Vám v návrhu nesedí, tímto můžete včas zareagovat a našeho zahradního architekta včas a správným směrem nasměrovat.

Po odsouhlasení návrhu zahrady vypracuje položkovou cenovou kalkulaci, ve které zejména uvidíte výkaz výměr, seznam rostlin, cenu za práci a mnoho dalšího.

Pokud máte zájem o návrh zahrady neváhejte kontaktovat našeho zahradního architekta a domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se těšit na realizaci Vašich snů.

Další nabízené služby

návrh a projekce zahrad

Návrh a projekce zahrad

Zjistit více

Realizace zahrad na klíč

Realizace zahrad na klíč

Zjistit více

Rekonstrukce zahrad

Rekonstrukce starších zahrad

Zjistit více

Truhlářské práce

Truhlářské a dokončovací práce

Zjistit více

Údržba zahrad a veřejné zeleně

Údržba zahrad a veřejné zeleně

Zjistit více

trávníkové koberce

Zakládání trávníků a trávníkových koberců

Zjistit více

závlahový systém

Závlahové zahradní systémy

Zjistit více

Rizikové kácení stromů

Rizikové kácení stromů

Zjistit více

Kontaktujte Nás pro více informací

realizujeme zahrady logo
Telefon
Ing. Adam Zrůst

+420 728 383 179

Adresa
Červeňanského 1437/17 Praha 13 Stodůlky